Vettura esposta a MINUSIO, tel. 091 735 89 31 - POSSIBILITA' DI SCONTO FLOTTA E TASSO LEASING DA 0,9
| Body style | SUV |
| First registration date | 02.2026 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 3'100 kg |
| Kerb weight | 2'525 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 3'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 300 kW / 408 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | c |
| Electric range | 490 km |
| Battery capacity | 94.8 kWh |
| New price | CHF 125'910 |
| Price | CHF 101'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.