EXTRALANG, Allrad 4x4, 7-Sitzplätze, MBUX mit Navi, LED-Scheinwerfer, Rückfahrkamera, Tempomat, KEINE elektr. Schiebetüren...
| Body style | Van |
| First registration date | 07.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'100 kg |
| Kerb weight | 2'580 kg |
| Type approval number | 1MH849 |
| Car-Nr. | U506349 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 30000 km LUEG Occasion Garantie Premium |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 42'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8 / 6.6 / 9.3 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 244 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 49'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.