Première main en très bon état, Services gratuits, véhicule Suisse // Top Zustand, 1'Hand, Gratis-Service, CH-Fahrzeug
Centre Automobile Hediger & D'Andrès SA
Route du Simplon 22
Sierre / VS
Tel: 027 456 22 22
| Body style | SUV |
| First registration date | 06.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'615 kg |
| Kerb weight | 2'210 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | VO GLP vs |
| Cubic capacity | 1'991 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 40'200 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 235 kW / 319 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | f |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 94'745 |
| Price | CHF 46'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.