Chez nous vous trouverez les meilleures affairesMagnifique véhicule expertisé / Schönes gepflegtes Auto frisch, ab MFK
Centre Automobile Hediger & D Andrès SA
Route d Italie 37
Sion / VS
Tel: 027 322 01 23
| Body style | SUV |
| First registration date | 01.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'460 kg |
| Kerb weight | 2'035 kg |
| Trailer load braked | 2'460 kg |
| Car-Nr. | VO6080 |
| Cubic capacity | 2'996 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 12 Monate Garantie Starclass |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 109'764 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 287 kW / 390 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 119'474 |
| Price | CHF 44'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.