Garage de lÉtoile Roxotz Peugeot Citroën DS Opel Leapmotor Mercedes Occasions toutes marques, sélectionnées, révisées et garanties Achetez en toute confiance, roulez lesprit libre.
Garage de l'Etoile ROX'OTZ SA
Rue Fritz-Courvoisier 54
La Chaux-de-Fonds / NE
Tel: 032 967 77 77
| Body style | SUV |
| First registration date | 05.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'835 kg |
| Kerb weight | 1'369 kg |
| Trailer load braked | 840 kg |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 33'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 96 kW / 131 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 31'500 |
| Price | CHF 19'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.