Garage de lÉtoile Roxotz Peugeot Citroën DS Opel Leapmotor Mercedes Occasions toutes marques, sélectionnées, révisées et garanties Achetez en toute confiance, roulez lesprit libre.
Garage de l'Etoile ROX'OTZ SA
Rue Fritz-Courvoisier 54
La Chaux-de-Fonds / NE
Tel: 032 967 77 77
| Body style | Hatchback |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'670 kg |
| Kerb weight | 1'372 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Type approval number | 1pl720 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 110 kW / 149 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.1 |
| Energy efficiency | d |
| CO2 emissions | 116 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 24'550 |
| Price | CHF 23'999 |
Note: actual equipment may differ from that listed.