Garage de lÉtoile Roxotz Peugeot Citroën DS Opel Leapmotor Mercedes Occasions toutes marques, sélectionnées, révisées et garanties Achetez en toute confiance, roulez lesprit libre.
Garage de l'Etoile ROX'OTZ SA
Rue Fritz-Courvoisier 54
La Chaux-de-Fonds / NE
Tel: 032 967 77 77
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'015 kg |
| Kerb weight | 1'651 kg |
| Warranty | 96 Monate oder 160000 km |
| Exterior colour | Green |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 100 kW / 136 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 311 km |
| Battery capacity | 50.0 kWh |
| New price | CHF 37'240 |
| Price | CHF 33'999 |
Note: actual equipment may differ from that listed.