GARAGE CICCONE S.a.g.l
Strada Ponte Di Valle 20
Davesco Soragno / TI
Tel: 091 942 71 08
| Body style | convertible |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'000 kg |
| Kerb weight | 575 kg |
| Trailer load braked | 800 kg |
| Warranty | 24 Monate |
| Exterior colour | Green |
| Interior colour | Red |
| Mileage | 1 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 6 kW / 9 PS |
| Electric range | 75 km |
| Battery capacity | 7.0 kWh |
| New price | CHF 9'990 |
| Price | CHF 9'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.