Top Zustand Alle Service gemacht Mit grossem Service inkl. Zahnriemen, keilriemen, Kerzen und Wasserpumpe ersetzt bei Km 73'486 am 19.02.2025
| Body style | SUV |
| First registration date | 05.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'780 kg |
| Kerb weight | 1'441 kg |
| Trailer load braked | 840 kg |
| Type approval number | 1OC811 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 84'700 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 02.2026 |
| Fuel consumption | 6.9 / 5 / 7.2 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 163 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 30'500 |
| Price | CHF 11'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.