SCHWEIZER AUTOMOBILES SA / OG Automobiles SA
Route Industrielle 12
Aigle / VD
Tel: 021 502 10 85
| Body style | SUV |
| First registration date | 06.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'850 kg |
| Kerb weight | 2'455 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Cubic capacity | 2'967 cc |
| Cylinders | 6 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 259'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 210 kW / 286 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 91'400 |
| Price | CHF 22'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.