WERKSBRÜCKE, 7-Sitzplätze, 9G-Automatik, Klimaanlage, Vorrüstung für Anhängerkupplung 3.5t., Tempomat, Rückfahrkamera...
| Body style | Minibus |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 2'387 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Car-Nr. | WB46219 - N106915 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Werksgarantie MSI |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 25 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 149 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 63'200 |
Note: actual equipment may differ from that listed.