12 Mt./20'000 Km High-Clas Garantie, 8-fach bereift auf Räder, Anhänger-Kupplung abnehmbar, ...
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'835 kg |
| Kerb weight | 1'459 kg |
| Type approval number | 1CK263 |
| Car-Nr. | U-0000000665-13084 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km inkl. 12 Mt./20'000 Km High-Class GA, 8-fach bereift auf Räder, AH-Kupplun |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 75'300 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 96 kW / 131 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 09.2025 |
| Fuel consumption | 7 |
| CO2 emissions | 158 g/km |
| New price | CHF 29'150 |
| Price | CHF 15'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.