LED Scheinwerfer mit LED-Signatur, ALU 22, Elektrische Heckklappe, Black Pack, Komfort-Paket, Fahrassistenz-Paket 2, usw.
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'430 kg |
| Kerb weight | 2'094 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Type approval number | 1LE148 |
| Cubic capacity | 1'997 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 82'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 184 kW / 250 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 10.1 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 227 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 32'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.