Quality Sale
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'350 kg |
| Kerb weight | 2'007 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Chassis Number (VIN) | WVGZZZCT9RW405481 |
| Car-Nr. | 37D20037890 |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 48 Monate 48 Monate Neuwagengarantie ab Datum der 1. Immatrikulation |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 17'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 150 kW / 204 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 0.5 |
| Energy efficiency | c |
| CO2 emissions | 11 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Electric range | 100 km |
| New price | CHF 67'640 |
| Price | CHF 45'550 |
Note: actual equipment may differ from that listed.