super équipement de série - demandez-nous des infos
| Body style | Minivan |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 2'974 kg |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Warranty | 24 Monate |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 121 kW / 165 PS |
| New price | CHF 72'210 |
| Price | CHF 64'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.