Sièges massant, 1ère main, faible kilométrage, super état. Numéro direct 079/298.20.70
L'Etoile Jurassienne Succursale de Groupe Leuba SA
Rue St-Maurice 2
Delémont / JU
Tel: 032 423 06 70
| Body style | SUV |
| First registration date | 05.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'150 kg |
| Kerb weight | 2'625 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Type approval number | 1MJ723 |
| Cubic capacity | 2'999 cc |
| Cylinders | 6 |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 41'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 320 kW / 435 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 01.2026 |
| Fuel consumption | 11.3 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 258 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 109'700 |
| Price | CHF 75'000 |
Note: actual equipment may differ from that listed.