Hubstützenanlage
| Body style | Minivan |
| First registration date | 04.2013 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Gross vehicle weight | 4'500 kg |
| Kerb weight | 4'036 kg |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Beige |
| Mileage | 69'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 130 kW / 177 PS |
| New price | CHF 160'000 |
| Price | CHF 69'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.