* CH-Fahrzeug Aus 1 Hand * Panoramadach / Rückfahrkamera / Spurhalteassist / Tempomat / Navigation / Dab Radio / AppleCarPlay / AHK / 20 Zoll Alu / Leder / Led / Sitzheizung V+H / Frisch AB Service MFK *
| Body style | SUV |
| First registration date | 06.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'430 kg |
| Kerb weight | 2'094 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Type approval number | 1LC846 |
| Cubic capacity | 1'997 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 24 Monate oder 40000 km Aufpreis Von 999 CHF |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 65'600 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 147 kW / 200 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 9.9 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 224 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 65'700 |
| Price | CHF 26'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.