Centre Automobile Hediger & D Andrès SA
Route d Italie 37
Sion / VS
Tel: 027 322 01 23
| Body style | SUV |
| First registration date | 07.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'040 kg |
| Kerb weight | 1'686 kg |
| Type approval number | 1MV681 |
| Car-Nr. | VOH |
| Cubic capacity | 1'998 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | anthracite |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 45'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 141 kW / 192 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 181 g/km |
| New price | CHF 44'930 |
| Price | CHF 21'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.