Expertisé 11.2025 // Service à jour // Garantie // 8 Pneus // 7 Places // CREDIT - LEASING - REPRISE
| Body style | SUV |
| First registration date | 07.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'594 kg |
| Kerb weight | 2'095 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Type approval number | 1hc219 |
| Cubic capacity | 2'199 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 102'600 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 147 kW / 200 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.5 / 5.6 / 7.4 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 193 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 63'900 |
| Price | CHF 25'400 |
Note: actual equipment may differ from that listed.