Gepflegtes CH-Fahrzeug, Automat, 4x4, Navigation, DAB+, Parksensoren, Rückfahrkamera, Leder, Sitz- Lenkradheizung, elektrische Sitzverstellung mit Memory, Tempomat etc., Autopark Hegnau AG, 044 946 36 36
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'130 kg |
| Kerb weight | 1'787 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Type approval number | 1MW802 |
| Car-Nr. | 5497.0 |
| Cubic capacity | 1'998 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 99'200 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 131 kW / 178 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.3 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 164 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 25'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.