Gepflegtes CH-Fahrzeug, Automat, 4x4, Navigation, DAB+, Parksensoren, Rückfahrkamera, Leder/Alcantara, Sitzheizung, Tempomat etc., Autopark Hegnau AG, 044 946 36 36
| Body style | SUV |
| First registration date | 01.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'150 kg |
| Kerb weight | 1'605 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | 5581.0 |
| Cubic capacity | 1'998 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 86'700 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 225 kW / 306 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 57'200 |
| Price | CHF 26'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.