TOP-Fahrzeug mit vielen Extras.
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'355 kg |
| Kerb weight | 2'005 kg |
| Type approval number | 1KA885 |
| Car-Nr. | N-0000000006-678438 |
| Warranty | 84 Monate oder 150000 km |
| Exterior colour | silver |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 150 kW / 204 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | b |
| Battery capacity | 81.4 kWh |
| New price | CHF 49'450 |
| Price | CHF 49'450 |
Note: actual equipment may differ from that listed.