Tourne bien,clim,deux clés, 11 Avril 2022,voir carrosserie droite B04
| Body style | Van |
| First registration date | 05.2010 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'910 kg |
| Kerb weight | 1'409 kg |
| Chassis Number (VIN) | WFOEXXGCDEAJ63751 |
| Cubic capacity | 1'798 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | grey |
| Mileage | 240'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 92 kW / 125 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 9.7 / 5.7 / 7.1 |
| CO2 emissions | 169 g/km |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 30'440 |
| Price | CHF 350 |
Note: actual equipment may differ from that listed.