vettura esposta a MINUSIO, tel. 091 735 89 31 - prezzo valido solo con finanziamento BMW leasing - TASSO LEASING DA 0,9
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 3'010 kg |
| Kerb weight | 2'440 kg |
| Trailer load braked | 2'100 kg |
| Type approval number | 1bx871 |
| Warranty | 12 Monate oder 30000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 42'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 240 kW / 327 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | c |
| Electric range | 400 km |
| Battery capacity | 70.0 kWh |
| New price | CHF 129'060 |
| Price | CHF 38'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.