Prix neuf : CHF 65'950.- 12 mois ou 24'000 km de garantie Expertisé - Véhicule Suisse
Garage de l'Etoile succursale de Groupe Leuba SA
Route de Cossonay 101
Renens / VD
Tel: 021 633 02 02
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'260 kg |
| Kerb weight | 1'889 kg |
| Trailer load braked | 2'200 kg |
| Type approval number | 1VJ423 |
| Car-Nr. | 101/1092204 |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 24000 km Garantie Groupe Leuba, 12 Mois, ou max. 24'000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 110'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 169 kW / 230 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 10 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 227 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 65'950 |
| Price | CHF 24'700 |
Note: actual equipment may differ from that listed.