5J.Garantie,BO,AHK,PanoDach,Standheizung,360Kamera,Allradlenkung,
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'820 kg |
| Kerb weight | 2'470 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Cubic capacity | 2'995 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 60 Monate oder 100000 km Werkgarantie |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 16'250 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 250 kW / 340 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 139'100 |
| Price | CHF 76'700 |
Note: actual equipment may differ from that listed.