VEHICULE SUISSE EXPERTISÉ LE 09.02.2022 HIGHLINE, DSG, CAMÉRA DE RECUL, ATTELAGE 1800 KG VENDU EN LÉTAT B5A
ASAJ AUTOMOBILES
Route de la Parqueterie 23
La Tour-de-Trême / FR
Tel: 026 302 34 78
| Body style | Wagon |
| First registration date | 11.2008 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'190 kg |
| Kerb weight | 1'596 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Type approval number | 1VD586 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 260'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 125 kW / 170 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 02.2022 |
| Fuel consumption | 8 / 5.2 / 6.2 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 163 g/km |
| Euro norm | euro-5 |
| New price | CHF 52'550 |
| Price | CHF 2'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.