Nutzlast: 795Kg, Koffer/Hebebühne Junge, 3-Sitzplätze, Automatikgetriebe 9G, Navigation, Rückfahrkamera, Tempomat, Anhängerkupplung 3.5t....
| Body style | Minibus |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 2'705 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Type approval number | 3MS215 |
| Car-Nr. | WB46122 - N106880 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Werksgarantie MSI |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 25 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 125 kW / 170 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 13.2 |
| CO2 emissions | 346 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 82'200 |
Note: actual equipment may differ from that listed.