Garage de lÉtoile Roxotz Peugeot Citroën DS Opel Leapmotor Mercedes Occasions toutes marques, sélectionnées, révisées et garanties Achetez en toute confiance, roulez lesprit libre.
Garage de l'Etoile ROX'OTZ SA
Rue Fritz-Courvoisier 54
La Chaux-de-Fonds / NE
Tel: 032 967 77 77
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'750 kg |
| Kerb weight | 1'362 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 107 kW / 145 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 34'590 |
| Price | CHF 36'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.