inkl. Flottenrabatt***inkl. Rückfahrkamera, Keyless, Klima, Garantie bis 5 Jahre/ 150'000km verlängerbar uvm.
| Body style | Hatchback |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'660 kg |
| Kerb weight | 1'249 kg |
| Car-Nr. | 0019848/25 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 24 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 50 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 70 kW / 95 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.3 |
| Energy efficiency | d |
| CO2 emissions | 121 g/km |
| New price | CHF 31'500 |
| Price | CHF 25'450 |
Note: actual equipment may differ from that listed.