2 SCHLÜSSEL, VERSTÄRKTE FEDERN HINTEN.
| Body style | Van |
| First registration date | 10.2016 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Number of gears | 6 |
| Kerb weight | 2'076 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 342'180 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Euro norm | euro-6b |
| Price | CHF 6'700 |
Note: actual equipment may differ from that listed.