Sehr schönes und gepflegtes CH-Fahrzeug mit TOP-Ausstattung Neupreis: 94'858.-).
| Body style | SUV |
| First registration date | 06.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'470 kg |
| Kerb weight | 1'874 kg |
| Trailer load braked | 2'400 kg |
| Type approval number | 1LC759 |
| Cubic capacity | 1'998 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 99'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 184 kW / 250 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.6 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 173 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 94'858 |
| Price | CHF 35'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.