Binelli Automobile AG Filiale Zürich
Badenerstrasse 527
Zürich / ZH
Tel: 044 504 57 12
| Body style | SUV |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'825 kg |
| Kerb weight | 2'360 kg |
| Car-Nr. | DA04995 9674676 |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Power | 345 kW / 469 PS |
| Doors | 5 |
| Battery capacity | 108.7 kWh |
| New price | CHF 102'730 |
| Price | CHF 94'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.