Ab Kontrolle, Klima, 750 Kg. Nutzlast, Doppelbereift, Zurrschienen, Hebebühne 750 Kg. Nutzlast, 1 Jahr Garantie ohne Km.
Autosassano AG
Joosäckerstrasse 7
Spreitenbach / AG
Tel: 056 401 42 84
Tel: 079 402 65 43 / 076 346 43 05
| Body style | Minibus |
| First registration date | 02.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 6 |
| Kerb weight | 2'750 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Cubic capacity | 2'287 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 56'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 115 kW / 156 PS |
| Doors | 2 |
| Euro norm | euro-6e |
| Price | CHF 40'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.