CARROSSERIE MAST AG
Bahnhofstrasse 2
Bellach / SO
Tel: 032 622 14 44
Tel: 078 748 14 44
| Body style | Van |
| First registration date | 10.2010 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'610 kg |
| Kerb weight | 1'146 kg |
| Chassis Number (VIN) | SHHGG6780BU004313 |
| Cubic capacity | 1'339 cc |
| Cylinders | 4 |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | black |
| Mileage | 66'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 73 kW / 99 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.6 / 4.8 / 5.5 |
| CO2 emissions | 130 g/km |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 23'000 |
| Price | CHF 8'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.