*** NOUVEAU MAZDA CX-5 *** DEMO TAUX DE LEASING EXCEPTIONNEL 2.9 ***
Garage de la Plaine succursale de Groupe Leuba SA
Rue de la Plaine 65
Yverdon / VD
Tel: 024 423 04 64
| Body style | Wagon |
| First registration date | 03.2026 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'020 kg |
| Kerb weight | 1'827 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | 104/939752 |
| Cubic capacity | 2'488 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 72 Monate oder 150000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 7'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 104 kW / 141 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-isc |
| New price | CHF 51'135 |
| Price | CHF 45'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.