TOP, boîte à 7 vitesses manuelles, sièges baquet sport compétition, en parfait état.
| Body style | convertible |
| First registration date | 04.2015 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'840 kg |
| Kerb weight | 1'664 kg |
| Cubic capacity | 6'162 cc |
| Cylinders | 8 |
| Warranty | 3 Monate oder 5000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 41'286 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 343 kW / 466 PS |
| Doors | 2 |
| Fuel consumption | 19.1 / 8.1 / 12.2 |
| CO2 emissions | 283 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| Price | CHF 57'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.