NAVI ÜBER SMARTPHONE / 18ALUFELGEN / LED / PARKHILFE HI / SITZHEIZUNG+LENKRAD / SPURHALTEASSISTENT/ TEMPOMAT
| Body style | SUV |
| First registration date | 04.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'400 kg |
| Kerb weight | 2'001 kg |
| Trailer load braked | 2'300 kg |
| Car-Nr. | V-993094 |
| Cubic capacity | 1'969 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 27'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 145 kW / 197 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 58'000 |
| Price | CHF 24'980 |
Note: actual equipment may differ from that listed.