Fahrzeug ist als Vorführmodel im Einsatz. Bitte Termin im Voraus telefonisch vereinbaren.
Binelli Automobile AG Filiale Adliswil
Zürichstrasse 102
Adliswil / ZH
Tel: 044 504 74 71
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'825 kg |
| Kerb weight | 2'360 kg |
| Car-Nr. | 9674675 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 3'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Power | 345 kW / 469 PS |
| Doors | 5 |
| Battery capacity | 108.7 kWh |
| New price | CHF 100'640 |
| Price | CHF 92'600 |
Note: actual equipment may differ from that listed.