Prix spécial véhicule 0 km / immat un jour
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'160 kg |
| Kerb weight | 1'762 kg |
| Trailer load braked | 750 kg |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 50 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 48'840 |
| Price | CHF 41'490 |
Note: actual equipment may differ from that listed.