*Prix neuf : 110'000.-* - Offre spéciale - opportunité jusquau *31.05.2026* - Expertisé et garantie
Garage de l'Etoile succursale de Groupe Leuba SA
Route de Cossonay 101
Renens / VD
Tel: 021 633 02 02
| Body style | Minivan |
| First registration date | 06.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'100 kg |
| Kerb weight | 2'815 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Car-Nr. | 101/7602520 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km 36 Mois, ou max. 100'000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 12'300 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 176 kW / 239 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 8 / 6.6 / 7.1 |
| CO2 emissions | 187 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 89'129 |
| Price | CHF 83'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.