Garage de lÉtoile Roxotz Peugeot Citroën DS Opel Leapmotor Mercedes Occasions toutes marques, sélectionnées, révisées et garanties Achetez en toute confiance, roulez lesprit libre.
Garage de l'Etoile ROX'OTZ SA
Rue Fritz-Courvoisier 54
La Chaux-de-Fonds / NE
Tel: 032 967 77 77
| Body style | SUV |
| First registration date | 01.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'050 kg |
| Kerb weight | 1'685 kg |
| Trailer load braked | 1'250 kg |
| Type approval number | 1PL415 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 64'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 100 kW / 136 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.2 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 139 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Battery capacity | 0.9 kWh |
| New price | CHF 45'950 |
| Price | CHF 26'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.