Véhicule CH de 1ère main. Leasing ou financement possible A voir...
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'550 kg |
| Kerb weight | 1'940 kg |
| Trailer load braked | 2'400 kg |
| Type approval number | 1PF623 |
| Car-Nr. | 3322 |
| Cubic capacity | 2'997 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 105'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 250 kW / 340 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 01.2023 |
| Fuel consumption | 11.6 / 7.6 / 9 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 212 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 81'900 |
| Price | CHF 32'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.