Bertrand SAUVEGRAIN - Etoile automobile : Disponible sur Whatsapp 079 455 42 84
Etoile Automobile Succursale de Groupe Leuba SA
Les Tilles 5
Cortaillod / NE
Tel: 032 729 02 90
| Body style | Minivan |
| First registration date | 11.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 3'080 kg |
| Kerb weight | 2'607 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Car-Nr. | 113-1092625 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 24000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 53'550 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 150 kW / 204 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 88'985 |
| Price | CHF 65'490 |
Note: actual equipment may differ from that listed.