CH - Fahrzeug mit Vollausstattung, günstige Limousine mit allen Optionen zum Aktionspreis, sofort verfügbar, Modell 2026
| Body style | Hatchback |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'601 kg |
| Kerb weight | 1'237 kg |
| Trailer load braked | 1'100 kg |
| Type approval number | 1DD427 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 67 kW / 91 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.4 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 145 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 21'740 |
| Price | CHF 21'740 |
Note: actual equipment may differ from that listed.