neuwertiges CH - Fahrzeug mit vielen Optionen, wunderschöner Mild-Hybrid SUV im sportlichen R-Design, sofort lieferbar, Modell 2021
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'450 kg |
| Kerb weight | 2'071 kg |
| Trailer load braked | 2'400 kg |
| Type approval number | 1VC246 |
| Cubic capacity | 1'969 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 65'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 184 kW / 250 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 9 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 205 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 84'250 |
| Price | CHF 35'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.