sehr gepflegtes CH - Fahrzeug mit vielen Optionen, sparsamer Kleinwagen zum Aktionspreis, Gelegenheit, Modell 2025
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 11.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'605 kg |
| Kerb weight | 1'239 kg |
| Trailer load braked | 900 kg |
| Type approval number | 1RH215 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 48 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | Orange |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 34'800 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 67 kW / 91 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 11.2024 |
| Fuel consumption | 5.8 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 132 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 25'800 |
| Price | CHF 16'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.