sehr gepflegtes CH - Fahrzeug mit vielen Optionen, moderner und sparsamer Mild - Hybrid Antrieb, Top - Gelegenheit
| Body style | SUV |
| First registration date | 07.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'876 kg |
| Kerb weight | 1'488 kg |
| Trailer load braked | 900 kg |
| Type approval number | 1RH176 |
| Cubic capacity | 1'332 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 48 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 48'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 103 kW / 140 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.1 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 137 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 35'750 |
| Price | CHF 20'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.