neuwertiges Fahrzeug mit Top - Ausstattung, moderner, kompakter SUV Hybrid mit Allrad, Modell 2023
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'270 kg |
| Kerb weight | 1'852 kg |
| Trailer load braked | 2'100 kg |
| Type approval number | 1XX659 |
| Cubic capacity | 1'969 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 48'200 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 145 kW / 197 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.6 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 173 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 68'950 |
| Price | CHF 38'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.